KURIAME ISTORIJĄ NUO 2019

Sveiki atvykę į
Atgimęs Baldas -

Vieta kur baldai atgimsta naujam gyvenimui!

KAS MES?

Esame profesionali, motyvuota ir ambicinga komanda - teikianti minkštų baldų remonto ir baldų pervilkimo paslaugas. Nuolatos siekiame tobulėti ir sekti rinkos naujienas. Naudojame tik patikrintas ir aukštos kokybės medžagas. Visuomet įsiklausome į kliento poreikius, padedame rasti optimaliausią sprendimą ir teikiame kliento lūkesčius pranokstančias paslaugas.

BALDŲ RESTAURACIJA

Kokybiškas visų tipų, tiek modernių, tiek antikvarinių baldų restauravimas, atnaujinimas. Norite atsinaujinti savo pamėgtus baldus? Mūsų meistrai teikia visų tipų aukščiausios kokybės minkštų baldų renovacijos paslaugas, kurias sudaro: medžiagos pervilkimas, mechanizmų, spyruoklių keitimas ir kiti darbai. Padėsime suteikti jūsų seniesiems baldams antrą gyvenimą, kad galėtumėte mėgautis naujomis jūsų interjerui tinkančiomis namų detalėmis, kurios džiugins jus ilgus metus!

MINKŠTŲ BALDŲ GAMYBA

Pagal užsakymą gaminame įvairų stilių galvūgalius lovoms. Sėdimąsias dalis, atlošus, vidaus ir lauko baldams.

PREKYBA BALDINIAIS AUDINIAIS, NATŪRALIOMIS IR EKO ODOMIS

Stengiamės būti ant bangos ir esant progai lankomės įvairiausiose gobeleno, natūralios odos ir eko odos ekspozicijose, tam, kad galėtume pasiūlyti Jums tinkamą sprendimą Jūsų mylimiems baldams. Galime pasiūlyti platų gobelenų, eko odų, natūralių odų pasirinkimą tiek viešąjam, tiek privačiam sektoriui.

Atgimęs baldas

Gobelenai

Audiniai, Veliūras, Alcantara, Velvetas
Peržiūrėti kolekciją

Eko Oda

Privačiam ir viešąjam sektoriui
Peržiūrėti kolekciją

Teikiamos paslaugos

Pervilkimas, renovacija, remontas
Skaityti daugiau

Atlikti darbai

Atliktų darbų galerija
Žiūrėti daugiau

MES INSTAGRAME

@atgimesbaldas

STYLISH, DESIGNER, INTERACTIVE, SIMPLIFIED AND
PERSONAL TOUCH TO INTEROR DESIGN

Klientų atsiliepimai

Gyvenime būna įvairių problemų ir nieko keisto kai tu kažko neišmanai ieškai kas tas tavo problemas gali išspręsti. Taigi noriu pasidalinti gera patirtimi ir padėkoti Atgimęs Baldas visai komandai už išspręstą problemą. Stipriai rekomenduoju kitiems, kas turite problemų su baldų remontu ar jų atnaujinimu Vilniuje ir aplinkui. Šitie berniukai žino ką daro. Tai geriausias kainos, kokybės, greičio ir komunikacijos balansas su kuriuo man teko susidurti remontuojant baldus.
Gintautas

Ieškoti puslapyje

Pirkinių krepšelis

Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias